bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 sierpnia 2014
  • 4 września 2014
  • wyświetleń: 3374

Trwa święto pasjonatów Fantastyki

Za nami:

W Bielsku-Białej trwa Festiwal Fantastyki Polcon. Do niedzieli 7 września, budynki Wyższej Szkoły Administracji oraz miasto zostaną opanowane przez radosnych pasjonatów, hobbystów, graczy, przebierańców, miłośników literatury, filmu i teatru oraz znanych pisarzy i gości.

Reklama

polcon


Polcon jest imprezą z niemal 30-letnią tradycją, która ze zjazdu miłośników literatury fantastycznej przerodziła się w duży festiwal miłośników kultury i gier.

- Jesteśmy otoczeni popkulturą fantastyczną: filmy, gry i literatura to moda, która wyznacza trendy drugiej dekady XXI wieku. Moda, która jest związana z młodym pokoleniem - mówi jeden z organizatorów imprezy - Leszek Cibor.

grojkon
fot. bielsko.info


Ludzie, którzy tworzą Polcon i jego program, to często osoby nietuzinkowe, kochające swoje hobby, dzielące się z pasją swoją wiedzą. To pisarze, naukowcy, bloggerzy, pasjonaci nauki i swojego hobby.

- Tegoroczne hasło festiwalu "Na ratunek!" jest ucieleśnieniem tego, co próbujemy zrobić w Bielsku od lat - wyciągnąć rękę do znudzonej, samotnej młodzieży, która więcej czasu spędza obecnie w "mediach społecznościowych". My proponujemy prawdziwą społeczność o nietuzinkowym potencjale - dodaje organizator.

Więcej informacji o festiwalu, jego szczegółowy program, listę zaproszonych gości można znaleźć na stronie http://www.2014.polcon.pl. Portal bielsko.info jest patronem medialnym Festiwalu Fantastyki Polcon 2014.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.