bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1496

Ukradł rower z piwnicy w bloku

Policjanci z komisariatu II zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który włamał się do piwnicy w bloku przy ul. Doliny Miętusiej i ukradł rower. Mundurowi odnaleźli skradziony jednoślad w jednym z bielskich lombardów. Za przestępstwo to włamywaczowi grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Do włamania doszło w miniony weekend. W sobotnią noc sprawca wyłamał zamek w drzwiach piwnicy i przedostał się do środka. Jego łupem padł rower o wartości 450 złotych. Następnego dnia „spieniężył” skradziony jednoślad w jednym z lombardów w centrum miasta. Pieniądze ze sprzedaży przeznaczył na zakup alkoholu.

Policjanci szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć dobrze im znany 38-latek. Zatrzymali rabusia. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad promila alkoholu. Zatrzymany trafił do policyjnej celi. Dzisiaj usłyszy zarzuty. O jego losie zadecyduje teraz prokurator.

BM / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.