bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2536

Dwie złodziejki ukradły tablet

Policjanci z komisariatu III zatrzymali dwie młode kobiety, które pobiły i okradły 13-letnią bielszczankę. Łupem sprawczyń padł tablet o wartości 700 złotych. Zatrzymanej 20-latce grozi do 12 lat więzienia, natomiast 14-latka za swój czyn odpowie wkrótce przed sądem rodzinnym.

Reklama

Napastniczki zaatakowały nastolatkę na bielskiej ul. Mostowej. Zaczęło się od niewinnej wymiany zdań, a zakończyło na rękoczynach. Sprawczynie pobiły i skopały pokrzywdzoną po całym ciele i skradły jej torebkę wraz z tabletem.

Policjanci wkroczyli do akcji i rozpoczęli poszukiwania sprawczyń. Wczoraj zatrzymali 20-latkę i jej 14-letnią wspólniczkę. Młodsza z nich była poszukiwana - uciekła z pogotowia opiekuńczego. Starsza w przeszłości była już karana za kradzież z włamaniem i uszkodzenie mienia. Dzisiaj usłyszała zarzuty. O jej losie zadecyduje teraz prokurator. 14-latka za swój czyn odpowie wkrótce przed sądem rodzinnym.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.