bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 3032

Zbieraj punkty na karcie miejskiej

W Bielsku-Białej ruszył program Karty Miejskiej. Mogą korzystać z niego zarówno mieszkańcy, jak i turyści odwiedzający nasze miasto.

Reklama

Kartę Miejską można otrzymać w Miejskim Centrum Informacji Turystycznej przy placu Ratuszowym 4, a wkrótce również u partnerów programu. Następnie należy zarejestrować swoją kartę na stronie http://www.visitbielsko.pl. Od momentu aktywacji karty będzie można korzystać z rabatów udzielanych przez partnerów programu, których aktualna lista dostępna jest na stronie internetowej.

karta miejska
fot. UM Bielsko-Biała


Każdorazowe użycie karty nagradzane będzie ponadto punktami, które najaktywniejsi użytkownicy będą mogli okresowo wymieniać na dodatkowe nagrody.

- Już teraz zapraszamy do odbioru kart w Miejskim Centrum Informacji Turystycznej. Czekamy również na kolejnych partnerów programu - informują urzędnicy na stronie internetowej ratusza.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.