bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2014
  • 9 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 1207

Uszyją poduszki dla chorych dzieci

Za nami:

W sobotę 9 sieprnia w klubokawiarni Aquarium (Galeria Bielska BWA) odbędzie się bielska edycja ogólnopolskiej akcji "Uszyj Jasia", w ramach której są szyte jaśki dla szpitali, domów dziecka i hospicjów.

Reklama

uszyj jasia


Pomysłodawczynią akcji "Uszyj Jasia" jest Natalia Bielawska, mama 3-letniego Bruna i autorka bloga Ekoubranka. Akcja powstała spontanicznie, kiedy podczas pobytu z synkiem w jednym z krakowskich szpitali Pani Natalia zauważyła, że brakuje poszewek. Kilka dni później poprosiła znajome blogerki o pomoc w uszyciu kolorowych poduszek. Efekty akcji oraz radość dzieci przerosły najśmielsze oczekiwania i dlatego pani Natalia postanowiła rozszerzyć działania także na inne miasta.

Osoby chcące przyłączyć się do bielskiej edycji akcji szycia jaśków muszą zabrać ze sobą: maszynę i przybory krawieckie, mile widziane również tkaniny bawełniane. Akcja będzie trwała od godziny 10.00 do 15.00.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.