bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 5020

Casting do popularnego serialu

Za nami:

Po raz drugi w Bielsku-Białej, a dokładnie w centrum handlowym Gemini Park, odbędzie się casting do produkcji paradokumentalnych telewizji Polsat. Każdy może zostać aktorem takich seriali, jak: "Pamiętniki z wakacji", "Trudne Sprawy", "Dlaczego Ja", "Zdrady" oraz "Dzień, który zmienił moje życie".

Reklama

- Podczas naszej ostatniej wizyty w Bielsku-Białej nie wszyscy zdążyli wziąć udział w castingu, dlatego wracamy do Gemini Park już w najbliższą środę - informują przedstawiciele firmy Tako Media.

pamiętniki z wakacji
Kadr z serialu "Pamiętniki z wakacji"


Poszukiwanie aktorów do produkcji Polsatu rozpocznie się dziś o godzinie 11.00 w Gemini Park przy ul. Leszczyńskiej 20 - na parterze koło sklepu MMdadak. Casting potrwa do godziny 18.00.

Casting przeprowadza firma Tako Media. Nie trzeba wykazywać wcześniejszego doświadczenia, bowiem firma szuka amatorów bez względu na wiek, aparycję czy płeć.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.