bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 13038

18-latka zginęła w wypadku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Bielska policja poszukuje kierowcy samochodu, który uczestniczył w piątkowym wypadku drogowym. W trakcie wyprzedzania kierujący poszukiwanym pojazdem zajechał drogę prowadzącej Hondę 18-latce. W wyniku wypadku 18-letnia pasażerka zginęła

Reklama

Do zdarzenia doszło około 18.40 w Wilamowicach na ul. Paderewskiego. W trakcie wyprzedzania kierujący poszukiwanym pojazdem zajechał drogę prowadzącej Hondę 18-latce, która po zjechaniu na pobocze uderzyła w drzewo. W wyniku wypadku 18-letnia pasażerka zginęła, a pozostała czwórka podróżujących hondą nastolatków trafiła do szpitala.

Zapamiętane przez świadków początkowe numery poszukiwanego samochodu mogą świadczyć o tym, że jest on zarejestrowany w Oświęcimiu. Pojazd w ciemnym kolorze miał naklejone na szybach przyciemniane folie i wyglądał na tuningowany. W trakcie, gdy 18-latka próbowała go wyprzedzić, jego kierowca również podjął taki manewr, zajeżdżając drogę Hondzie. Nastolatka zjechała gwałtowanie na swój pas, a następnie na pobocze, gdzie uderzyła w drzewo i „dachowała”.

W wyniku doznanych obrażeń 18-letnia pasażerka Hondy zmarła. Ranna kierująca oraz druga 18-letnia pasażerka i dwóch młodych mężczyzn w wieku 17 i 18 lat trafili do szpitala. Kierowca samochodu, który zajechał drogę Hondzie, odjechał, nie zatrzymując się.

Wszystkie osoby, które były świadkiem tego wypadku, lub mogą pomóc w zidentyfikowaniu poszukiwanego samochodu i jego kierowcy, proszeni są o osobisty lub telefoniczny (w tym i anonimowy) kontakt z policjantami z komendy w Bielsku - Białej ul. Rychlińskiego 17 - tel. 33 812 12 55, 33 812 12 00, lub z najbliższą jednostką Policji - tel. 997 i 112.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj