Wiadomości

  • 31 lipca 2014
  • 1 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2842

Narkotykowe żniwa bielskiej policji

Nawet na 3 lata mogą trafić za kraty czterej mężczyźni podejrzani o posiadanie środków odurzających. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. O ich losie rozstrzygnie wkrótce prokuratura i sąd.

Nocą na bielskiej ul. Piłsudskiego kryminalni z komisariatu I zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fiatem. Mieli nosa, bo zarówno 29-letni kierowca tego pojazdu oraz 45-letni pasażer posiadali środki odurzające.

W czasie ich przeszukania policjanci odnaleźli marihuanę. Kilka godzin później na Placu Ratuszowym policjanci z wydziału kryminalnego skontrolowali 17-latka z Katowic. Nastolatek był roztrzęsiony, nie potrafił opanować swoich emocji. Nic dziwnego, bo już po chwili okazało się w kieszeni kurtki ukrył środki odurzające.

Środowym wieczorem na ul. Bohaterów Warszawy policjanci z bielskiego pododdziału prewencji zatrzymali 28-latka z Otwocka, a w czasie jego przeszukania odnaleźli marihuanę. Narkotyki zabezpieczono, a ich posiadacze trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie środków odurzających może im grozić nawet do 3 lat więzienia.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.