bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 31 lipca 2014
  • wyświetleń: 1608

Zaatakowali i grozili nożem

Policjanci z bielskiego pododdziału prewencji wspólnie z funkcjonariuszami z komisariatu II zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zaatakowali w parku 60-latka. Napastnicy usiłowali pobić pokrzywdzonego, grozili mu nożem.

Do zdarzenia doszło wieczorem w parku przy ul. Pocztowej w Bielsku-Białej, gdzie pijani mężczyźni zaatakowali przechodnia. Jeden z napastników wyjął nóż i groził mężczyźnie. Pokrzywdzony zdołał się wyrwać i uciec. O zdarzeniu zaalarmował stróżów prawa.

Chwilę później sprawcy zostali zatrzymani. Okazali się nimi dwaj bielszczanie w wieku 23 i 25 lat. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 2 do 2,5 promili alkoholu. Zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty.

Prokurator zastosował wobec nich dozory policyjne. Teraz muszą się zgłaszać na dozór w najbliższym komisariacie aż cztery razy w tygodniu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.