bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 lipca 2011
  • wyświetleń: 2189

Atak na policjantów i łapówka

Prawie 3 promile alkoholu miała we krwi osoba, która w czasie interwencji domowej „próbowała swych sił” w starciu z policjantami i dodatkowo usiłowała udzielić im korzyści majątkowej.

2 lipca w godzinach wieczornych policjanci Komisariatu w Jasienicy zostali wezwani na interwencję do budynku przy ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej w związku z zaistniałymi nieporozumieniami rodzinnymi. Ich przyjazd nie spodobał się jednemu z domowników, który swoje niezadowolenie wyraził najpierw groźbami skierowanymi pod adresem funkcjonariuszy a następnie poprzez bezpośrednie działanie usiłował nie dopuścić do wykonania przez nich czynności służbowych.

Policjanci podeszli do awanturującej się osoby bardzo fachowo i skutecznie, wykorzystując środki przymusu bezpośredniego w postaci chwytów obezwładniających i kajdanek dokonali jej obezwładnienia. To sprawiło, że awanturująca się osoba ochłonęła i próbowała załagodzić sprawę składając funkcjonariuszom obietnicę udzielenia korzyści majątkowej, co tylko pogorszyło jej sytuację gdyż dodatkowo odpowie za usiłowanie wręczenia korzyści majątkowej.

Zatrzymana osoba została przewieziona do policyjnego aresztu. O jej dalszym losie zadecyduje prokuratura.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.