bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 lipca 2014
  • 27 lipca 2014
  • wyświetleń: 4124

Grillowanie z gwiazdami Top Chef'a

Za nami:

Sebastian Olma wraz z kolegami i koleżankami z programu Top Chef i Hell's Kitchen wezmą udział w kulinarnej imprezie na bielskich Błoniach. Częściowy dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie chorej Kasi.

grillowanie


Rodzinne grillowanie na bielskich Błoniach to dwudniowa impreza, która odbędzie się w sobotę i niedzielę (27-28 lipca). Organizatorem grillowania jest restauracja Witruozaria oraz park zabaw dla dzieci Błoniolandia.

W sobotę organizatorzy przewidują wiele atrakcji dla najmłodszych, w niedzielę natomiast wspólne grillowanie z uczestnikami kulinarnego show telewizji Polsat.

- Nie będzie to bynajmniej zwykły grill wspólnie z kolegami z programu. Pokażemy jak fajnie można spędzić czas razem z dzieciakami przygotowując ciekawe i proste dania w oparciu o grilla - mówi Sebastian Olma, zwycięzca drugiej edycji programu Top Chef Polska.

Częściowy dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Kasi, u której rok temu zdiagnozowano Zespół Westa, czyli lekooporną padaczkę.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.