bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2014
  • wyświetleń: 1485

Uwaga na domokrążców

Pieniądze i biżuterię straciła 73-letnia kobieta, która chciała pomóc nieznajomym. Oszustki utrzymywały, że są głodne i spragnione i pod tym pretekstem weszły do mieszkania, a następnie okradły czechowiczankę.

Trzy nieznajome kobiety zastały zaproszone do mieszkania przy ul. Narutowicza. Prosiły właścicielkę o podanie wody. Twierdziły, że są chore na cukrzycę. Zaoferowały też do sprzedaży koce i chusty w promocyjnych cenach. Jedna ze sprawczyń demonstrowała je w taki sposób, że zasłaniała widok na pozostałe pomieszczenia w mieszkaniu.

Oszustki wykorzystały moment nieuwagi czechowiczanki i skradły jej oszczędności i biżuterię. Pokrzywdzona zapamiętała, że sprawczynie miały ciemną karnację i mogły mieć od 20 do 40 lat.

Wszelkie informacje o sprawczyniach tej kradzieży prosimy kierować do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Łukasiewicza 4, tel. 322148810, nr alarmowe 997, 112. Policja gwarantuje anonimowość.

aka / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.