bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 lipca 2014
  • wyświetleń: 4646

Zbyt entuzjastyczne powitanie

63-latek z Jędrzejowa na spotkanie z dawno niewidzianą znajomą zareagował tak entuzjastycznie, że jego serdeczne przywitanie kobieta przypłaciła pobytem w szpitalu. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

O zdarzeniu, do którego doszło w miniony weekend na bielskiej ul. Srebrnej policjanci zostali powiadomieni przez personel szpitala, gdzie trafiła pokrzywdzona. Z ustaleń wynikało, że mężczyzna podbiegł do niej i chciał się serdecznie przywitać. Uniósł ją na ręce i przerzucił przez ramię, a następnie stracił równowagę. Kobieta z impetem upadła na twarde podłoże doznając urazu głowy i klatki piersiowej.

Policjanci zatrzymali 63-latka, którego badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu. Jeśli okaże się, że obrażenia których doznała pokrzywdzona skutkowały dla niej poważnym rozstrojem zdrowia, 63-latek usłyszy zarzuty. Może mu grozić nawet do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.