Wiadomości

  • 10 lipca 2014
  • wyświetleń: 3050

Kolizja karetki i "eLki"

Policjanci z drogówki ustalają okoliczności w jakich w środę około 10.40 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ul. Andersa i Michałowicza doszło do zderzenia jadącej na sygnałach karetki pogotowia z pojazdem nauki jazdy. Mimo, że zdarzenie wyglądało groźnie nikt nie ucierpiał.

Z ustaleń wynika, że 26-letni kierowca jadącej na sygnałach uprzywilejowania karetki, wjechał na skrzyżowanie przy włączonym czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z Toyotą kierowaną przez 26-letnią kursantkę. Do szpitala trafiła kierująca pojazdem nauki jazdy oraz jej 60-letnia instruktorka. Jak się okazało, kobiety doznały niegroźnych obrażeń ciała i po badaniach wróciły do swoich domów.

Karetka przewoziła do szpitala poszkodowanego z podejrzeniem złamania kręgosłupa, który w wyniku zderzenia pojazdów nie odniósł obrażeń. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala inną karetką.

Niemal w tym samym czasie w Bielsku-Białej na ul. Piastów Śląskich doszło do kraksy, w której uczestniczyły aż cztery pojazdy. Z ustaleń wynika, że, 24-latek kierujący renaultem, wyjeżdżając z podporządkowanej ulicy nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z Mercedesem, Peugeotem i Skodą. Na skutek wypadku do szpitala trafił 70-letni kierowca Peugeota oraz pasażerka tego pojazdu, która doznała złamania żeber i pęknięcia mostka.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj