Wiadomości

  • 10 lipca 2014
  • wyświetleń: 3250

Czy doczekamy się tych rowerów?

Według pierwotnego zamysłu bielskich urzędników system bezobsługowych wypożyczalni rowerowych miał działać od połowy kwietnia. Mamy prawie połowę lipca, a rowerów ani widu ani słychu...

Przypominamy, że zgodne z werdyktem Krajowej Izby Odwoławczej, urzędnicy po raz kolejny dokonali wyboru wykonawcy systemu. Podobnie jak kilka miesięcy temu zwyciężyła oferta firmy BikeU z Warszawy. Niestety - tak jak w przypadku pierwszego przetargu - firma Nextbike Polska z Wrocławia odwołała się od jego wyniku .

- W przeddzień uprawomocnienia się decyzji o wyborze wykonawcy, firma, która przegrała, odwołała się po raz kolejny - mówi rzecznik Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Tomasz Ficoń.

wypożyczalnia rowerów, rower
Kiedy doczekamy się wypożyczalni rowerów? To pytanie pozostaje na razie bez żadnej konkretnej odpowiedzi...


Podobnie jak kilka miesięcy temu sprawa trafiła do Krajowej Izby Odwoławczej. Jaki będzie werdykt? Być może orzeczenie KIO poznamy jeszcze w lipcu.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.