bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 lipca 2014
  • wyświetleń: 2701

Ujęci w bezpośrednim pościgu

4 lipca około godz. 18.50 dyżurny straży miejskiej, obserwując teren miasta za pomocą kamer, zauważył dwóch mężczyzn, którzy na pl. Chrobrego ukradli śpiącej na ławce osobie przedmiot przypominający portfel.

Natychmiast w ślad za oddalającymi się sprawcami został wysłany patrol. Śledząc za pomocą systemu monitoringu drogę oddalających się mężczyzn dyżurny kierował patrolem, dzięki czemu już na ul. Cechowej sprawcy kradzieży zostali ujęci.

W toku dalszych czynności ujawniono, że mężczyźni posiadają przy sobie portfel z dokumentami, kartą bankomatową oraz gotówką. Przedmioty te jak się okazało należały do osoby z pl. Chrobrego.

Dzięki sprawnie przeprowadzonej przez dyżurnego monitoringu interwencji udało się ująć w bezpośrednim pościgu sprawców kradzieży co zaoszczędziło osobie pokrzywdzonej wielu problemów między innymi związanych z wyrobieniem nowych dokumentów.

Wiadomość zredagowana i nadesłana przez Komendę Straży Miejskiej w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.