Wiadomości

  • 8 lipca 2014
  • wyświetleń: 2442

Pijani opiekowali się niemowlakiem

Niedzielnym popołudniem policjanci z komisariatu I zatrzymali pijanych rodziców dwumiesięcznego chłopca. Badanie alkomatem wykazało, że oboje zatrzymani mieli po 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

O odgłosach awantury i płaczu dziecka, dobiegających zza ścian jednego z mieszkań przy ul. Majakowskiego w Bielsku-Białej, policjanci zostali poinformowani przez sąsiadów pary. Mundurowi zastali w mieszkaniu nietrzeźwych rodziców niemowlaka. Badanie alkomatem wykazało, że 31-letnia kobieta i i jej 37-letni partner mieli po 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Chłopczyk został przewieziony do szpitala, a następnie opiekę nad nim przejęli krewni zatrzymanego mężczyzny. Jeśli okaże się, że poprzez swoje nieodpowiedzialne postępowanie sprawcy mogli narazić dziecko na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grożą im konsekwencje prawne. O ich dalszym losie zadecyduje prokurator.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.