Wiadomości

  • 7 lipca 2014
  • wyświetleń: 2099

Czołgistów doczeka się remontu?

Prowadząca na bielskie Błonia ulica Czołgistów wymaga gruntownego remontu. Radna Dorota Piegzik-Izydorczyk przypomniała o tej sprawie na czerwcowej sesji rady miejskiej.

Ulica Czołgistów pełni dwie funkcje: drogi dojazdowej do posesji prywatnych oraz ciągu komunikacyjnego na bielskie Błonia. Niewielką arterią poruszają się codziennie setki rowerzystów, pieszych i samochodów. Ulica wymaga gruntownego remontu, o czym przypomniała prezydentowi miasta radna Dorota Piegzik-Izydorczyk.

ul czołgistów
Ulica Czołgistów wymaga gruntownego remontu


- Jakby się znalazły wolne środki to proszę, aby zadbać o ulicę Czołgistów. To prestiżowa ulica, prowadzi do Błoń i jest użytkowana przez wszystkich mieszkańców naszego miasta i nie tylko - mówiła radna klubu Platformy Obywatelskiej.

Jacek Krywult wyjaśnił, że ulica Czołgistów czeka w kolejce dróg do remontu. - Ta ulica leży na wątrobie nam wszystkim. Koszt remontu to około 3 mln złotych. Na pewno musimy zrealizować to zadanie, ale na razie nie wiemy kiedy - odpowiedział prezydent Bielska-Białej.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.