bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 6 czerwca 2014
  • wyświetleń: 4260

Ojrzyński zostaje, Patejuk wraca!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Wszystkie kwestie dotyczące umowy trenera TS Podbeskidzie na kolejny rok zostały uzgodnione. Kontrakty w najbliższym czasie podpiszą również Piotr Malinowski oraz Sylwester Patejuk.

Leszek Ojrzyński ustalił już wszystkie kwestie dotyczące nowej umowy z Podbeskidziem i pozostanie w Bielsku-Białej na kolejny rok. Trener aktualnie przebywa na urlopie i po powrocie jego nowa umowa z Góralami zostanie parafowana.

leszek ojrzyński
Leszek Ojrzyński zostanie w Podbeskidziu na kolejny sezon · fot. bielsko.tv


Na kolejny rok z dwuletnią opcją, kontrakt w najbliższym czasie przedłuży również skrzydłowy Górali Piotr Malinowski, który przebywa w naszym klubie już od sezonu 2008/09. Malina w minionych już rozgrywkach sezonu 2013/14 był jednym z najczęściej pojawiających się na boisku graczy Podbeskidzia, rozgrywając 32 ligowe spotkania.

Umowę z klubem wiążącą na taki sam okres jak w przypadku "Maliny" podpisze dobrze znany w Bielsku-Białej, były już zawodnik wrocławskiego Śląska - Sylwester Patejuk. Ten ofensywny gracz przebywał już w naszym klubie w latach 2009-2012, skąd trafił właśnie do klubu ze stolicy Dolnego Śląska. W tym sezonie Patejuk rozegrał 31 meczów w T-Mobile Ekstraklasie, w których czterokrotnie trafił do siatki rywali.

- Kwestie kontraktów trenera Leszka Ojrzyńskiego, Piotra Malinowskiego jak i Sylwestra Patejuka są już ustalone i zaakceptowane. W przypadku tego ostatniego musimy jeszcze jednak zaczekać na wyniki badań medycznych - informuje prezes TSP, Wojciech Borecki.

ab / bielsko.info
źródło: TS Podbeskidzie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj