bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 maja 2014
  • 1 czerwca 2014
  • wyświetleń: 2881

Syrenki zjadą na Podbeskidzie

Za nami:

W najbliższy weekend już po raz szósty do Bielska-Białej przyjadą miłośnicy i właściciele Syren. Bielski Rajd Syren organizowany jest od 2009 roku.

Trasa tegorocznej edycji rajdu będzie prowadziła malowniczymi zakątkami Podbeskidzia. Start ponad 30 zgłoszonych do rajdu zabytkowych egzemplarzy samochodów odbędzie się w Międzybrodziu Bialskim w sobotę o godz. 10.00. Następnie syrenki przejadą do Kęt, gdzie na terenie OSP odbędzie pierwsza próba sprawnościowa.

syrena
Od 1972 do 1983 roku Syrena była produkowana przez Fabrykę Samochodów Małolitrażowych w Bielsku-Białej · fot. dziki777.blogspot.com


Kolejnym etapem rajdu będzie przejazd do Bielska-Białej, gdzie o godz.16.00 przy ulicy Strażackiej (teren "ABC profesjonalne narzędzia") organizatorzy przygotowali dla uczestników kolejne próby sprawnościowe.

Wszystkie osoby, które chciałby zobaczyć legendarne samochody z bliska, zapraszamy w niedzielę na parking przy bielskich Błoniach. Tam około godz. 11.00 swoje samochody będą prezentowali uczestnicy rajdu.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.