Wiadomości

  • 23 maja 2014
  • wyświetleń: 3161

Gowin z wizytą w naszym mieście

Na finiszu kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego stolicę Podbeskidzia odwiedził lider Polski Razem. Jarosław Gowin zachęcał do oddania głosu na Adama Rakszawskiego.

W przedostatnim dniu kampanii wyborczej do Europarlementu, z krótką
wizytą przyjechał do Bielska-Białej Jarosław Gowin.

- Przyjechałem do Bielska-Białej i na Podbeskidzie, gdyż jestem z tym terenem związany rodzinnie - powiedział lider Polski Razem. - Wielu Gowinów mieszka na Żywiecczyźnie, moja siostra była nauczycielką języka polskiego w Bielsku-Białej. Mieszkam w Małopolsce, a Podbeskidzie nadal wraz z małopolskimi powiatami byłego województwa bielskiego stanowi prężny region gospodarczy i kulturowy - dodał polityk.

rakszawski
Jarosław Gowin i Adam Rakszawski · fot. Piotr Bieniecki / Fototeo


Gowin przyjechał, aby udzielić osobistego poparcia i zachęcić mieszkańców Bielska-Białej, Żywca, Cieszyna, Czechowic-Dziedzic oraz innych miast i miejscowości Podbeskidzia i Śląska Cieszyńskiego do oddania głosu w niedzielnych wyborach na Polskę Razem i na mecenasa Adama Rakszawskiego.

- W Parlamencie Europejskim tworzy się prawo - więc są tam potrzebni tacy znakomici prawnicy - argumentował Gowin. - Polska Razem za istotne wartości uważa wolną gospodarkę, ale też chrześcijańską tradycję. Pan Rakszawski jest związany z Ruchem Światło - Życie, ruchem oazowym, którego wartości podzielamy - mówił Gowin.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.