bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 maja 2014
  • wyświetleń: 3745

Dzień Piękna w Tyszkiewiczu

Za nami:

Bezpłatne zabiegi z wizażu, masażu oraz stylizacji, a także ciekawa oferta warsztatów to tylko niektóre z atrakcji jakie Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza zaplanowała na 26 maja.

Reklama

- Dzień Piękna w Tyszkiewiczu to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego zapraszamy na bezpłatne zabiegi wykonywane przez studentki kierunku kosmetologia o specjalności wizaż i kreowanie wizerunku oraz odnowa biologiczna. Makijaż zgodny z typem urody czy analiza kolorystyczna, to tylko niektóre z nich. Wszystko w profesjonalnych pracowniach Uczelni oraz pod nadzorem wykładowców - zachęca Anna Koczur, rzecznik prasowy BWS.

pracownia kosmetologii
Pracownia kosmetologii · fot. Dominik Imielski


Równie interesująco zapowiada się oferta warsztatów prowadzonych przez wykładowców kierunku Kosmetologia. Udział w nich to koszt 10 zł od osoby.

Program warsztatów:
  • Co mówi o Tobie Twoja kosmetyczka?- przynieś swoją kosmetyczkę, a uzyskasz profesjonalną poradę z zakresu doboru kosmetyków kolorowych.
  • Zadbaj o swoje dłonie - warsztaty z pielęgnacji dłoni oraz manicure.
  • Robimy babeczki i kule do kąpieli - warsztaty z samodzielnego wykonywania akcesoriów do kąpieli.Aby skorzystać z oferty zarówno zabiegów, jak i warsztatów należy zgłosić swój udział poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie http://www.tyszkiewicz.edu.pl. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.