bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 maja 2014
  • wyświetleń: 6370

Ford odbijał się od barier

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W poniedziałek po godzinie 16.00 na drodze ekspresowej S69 doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. 31-letnia kobieta utraciła panowanie nad pojazdem, po czym odbiła się od barier energochłonnych.

Reklama

Do zdarzenia doszło na wysokości węzła Rosta. Według ustaleń policji kobieta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. 31-letnia mieszkanka Czechowic-Dziedzic utraciła panowanie nad osobowym Fordem, po czym uderzyła w lewą barierę energochłonną, a odbijając się od niej przecięła wszystkie pasy ruchu i uderzyła w prawą barierę.

- W trakcie zdarzenia z barierą energochłonną z pojazdu został wyrwany silnik, który siłą uderzenia został przerzucony przez trzy pasy ruchu. Złamane elementy karoserii i silnik zostały rozrzucone po całej szerokości jezdni - mówi oficer prasowy bielskiej policji, nadkomisarz Elwira Jurasz.

Kierująca została przewieziona do szpitala. Poważne utrudnienia w ruchu - zablokowane oba pasy jezdni w kierunku Cieszyna - trwały do godziny 18.00.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj