Wiadomości

  • 20 maja 2014
  • wyświetleń: 2653

Wywiad z Arturem Górczyńskim

Poseł Artur Górczyński jest kolejnym parlamentarzystą z naszego okręgu, który będzie ubiegał się o mandat Europarlamentarzysty. Polityk Twojego Ruchu odwiedził naszą redakcję i podzielił się swoimi planami związanymi ze startem w wyborach.Artur Robert Górczyński (ur. 23 grudnia 1972 w Pińczowie) - polski pracownik socjalny, poseł na Sejm VII kadencji.

Absolwent Policealnego Studium Pracowników Służb Społecznych w Katowicach, którą ukończył w 1997. Odbył też kursy specjalistyczne organizowane przy Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Warszawie. Był pracownikiem socjalnym w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Katowicach.

W czerwcu 2011 został członkiem Ruchu Palikota i przewodniczącym oddziału tej partii w Bielsku-Białej. W wyborach parlamentarnych w 2011 kandydował z 1. miejsca na liście tego ugrupowania w okręgu wyborczym nr 27 w Bielsku-Białej i uzyskał mandat poselski, otrzymując 9980 głosów. W październiku 2013, w wyniku przekształcenia Ruchu Palikota, został działaczem partii Twój Ruch.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.