bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 maja 2014
  • wyświetleń: 3605

Zbiórka krwi pod Intermarche

17 maja w ramach kampanii sieci supermarketów Intermarché i Bricomarché oraz Polskiego Czerwonego Krzyża - "Zbieramy Krew dla Polski", mieszkańcy Bielska-Białej będą mogli oddać krew.

Reklama

Już po raz siódmy Grupa Muszkieterów, zrzeszająca sieci Intermarché i Bricomarché, organizuje wraz z PCK kampanię z zakresu honorowego krwiodawstwa. W jej ramach prowadzone są w całej Polsce zbiórki krwi oraz akcje edukacyjne.

zbiórka krwi
Jedna ze zbiórek krwi przeprowadzanych pod marketami Intermarche · fot. arch. organizatora


Krew można oddawać w specjalnych ambulansach RCKiK, które pojawią się na parkingach przy supermarketach Intermarché i Bricomarché w 146 miejscowościach. Z kolei w 19 miastach zorganizowane zostaną kampanie edukacyjne, mające na celu zwiększenie wiedzy na temat wartości zdrowego stylu życia oraz promocję honorowego krwiodawstwa.

Pobór krwi w Bielsku-Białej odbędzie się w sobotę 17 maja. Krew będzie można oddawać w godz. 9:00-14:00 w ambulansie RCKiK, który stanie przed supermarketem Intermarché zlokalizowanym przy ul. Olimpijskiej 28.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.