bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 maja 2014
  • 13 maja 2014
  • wyświetleń: 6260

Wawak chce zakazu homoadopcji

Kandydat do Parlamentu Europejskiego z listy Ruchu Narodowego domaga się zakazu adopcji dzieci przez związki homoseksualne w Europie. Zbigniew Wawak przedstawił projekt rezolucji, która ma zapobiec homoadopcji.

Reklama

W lutym homoseksualne środowiska przeforsowały w Parlamencie Europejskim rezolucję (tzw. raport Lunacek), która zakłada przyznanie przywilejów osobom homoseksualnym, biseksualnym, transseksualnym w kwestii adopcji dzieci, wykonywania zawodów pedagogicznych, zawierania związków małżeńskich itp.

konferencja Ruchu Narodowego
Konferencja Ruchu Narodowego · fot. bielsko.info


Kandydat do Parlamentu Europejskiego, poseł III kadencji Sejmu, nie godzi się na taki stan rzeczy. Zbigniew Wawak zaprezentował projekt rezolucji, która ma odwrócić homoseksualny "trend" w Europarlamencie.

- Demokracja zachodnia odrywa się od wartości. Za niedługo będziemy mieli obowiązek respektowania różnego rodzaju dewiacji, trójkątów, kwadratów i związków ze zwierzętami. To jest naprawdę przerażające - mówi Zbigniew Wawak.

Autorzy rezolucji odwołują się do prawa międzynarodowego i szeregu innych aktów prawnych, którymi - ich zdaniem - powinny kierować się instytucje unijne w sprawie adopcji dzieci. W uzasadnieniu wspominają także o pomijanych przez homoseksualne środowiska badaniach, z których wynika, że w związkach homoseksualnych wychowujących dzieci dochodzi do nagminnych nadużyć seksualnych.

zbigniew wawak
Zbigniew Wawak · fot. bielsko.info


- Problem osoby o skłonnościach homoseksualnych jest niewątpliwie dramatyczny, jednak nie można z tej choroby czynić normy, a to ostatnio dyrektywami robi PE - dodaje kandydat do Parlamentu Europejskiego.

Jeszcze przed wyborami do Parlamentu Europejskiego projekt rezolucji zakazującej homoadopcji zostanie przedstawiony innym startującym w wyścigu do Brukseli kandydatom. - Chcemy, żeby ludzie świadomie wybierali i poznali stosunek przyszłych Europarlamentarzystów do kwestii homoadopcji - kończy Zbigniew Wawak.

Treść oraz uzasadnienie rezolucji jest dostępne na stronie http://www.wybory.wawak.eu.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.