Wiadomości

  • 10 maja 2014
  • wyświetleń: 15609

Cegła zamiast Iphone'a

Bardzo zdziwił się właściciel jednego z bielskich komisów, gdy otworzył oryginalnie zapakowane pudełko z iPhone'a 5, za które zapłacił 1700 złotych. W pudełku zamiast telefonu znajdowała się cegła o tych samych wymiarach i wadze, co iPhone.

Właściciel komisu zakupił smartfona od młodego mężczyzny. Ponieważ telefon znacznie traci swoją wartość po rozpakowaniu pudełka, nie sprawdzał zawartości. Tym bardziej, że nic nie wskazywało na ingerencję w oryginalne opakowanie. Kiedy jednak po kilku dniach zdecydował się sprawdzić zawartość okazało się, że zamiast iPhone 5 w pudełku znajduje się cegła o tych samych rozmiarach i wadze.

iphone
Być może kreatywnego oszusta zaispirował ten model ładowarki dla Iphone'a...


Mężczyzna powiadomił policjantów o oszustwie. Prowadzone w tej sprawie ustalenia doprowadziły do zatrzymania oszusta, którym okazał się 29-latek z Zabrza. Sprawca usłyszał już zarzuty. Za przestępstwo to może mu teraz grozić nawet do 8 lat za kratami.

ups / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.