Reklama

Wiadomości

  • 9 maja 2014
  • wyświetleń: 3747

Uwięził w piwnicy i podawał alkohol

Policjanci z komisariatu III zatrzymali 25-letniego bielszczanina, który napadł na ulicy na 22-latka. Pobił go, obezwładnił i zaciągnął do piwnicy. Tam zmusił do picia alkoholu, a następnie zabrał mu klucze do mieszkania, które okradł.

W środę w nocy na bielskiej ul. Międzyrzeckiej doszło do napadu na młodego mężczyznę. Napastnik obezwładnił go uderzeniem w tył głowy. Oszołomioną ofiarę zaciągnął do piwnicy jednego z bloków, a następnie zmusił do wypicia alkoholu. Grożąc śmiercią zażądał, aby oddał mu klucze z jego domu.

Po splądrowaniu mieszkania ofiary skradł wartościowe rzeczy, m. in.: sprzęt komputerowy, telefon komórkowy oraz pierścionek zaręczynowy, który pokrzywdzony zakupił dla swojej dziewczyny.

Ustalenia operacyjne doprowadziły policjantów do ustalenia, że związek z tym zdarzeniem może mieć 25-letni bielszczanin. Został już zatrzymany, a w czasie przeszukania jego mieszkania odnaleziono część zrabowanych rzeczy. Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.