Wiadomości
- 3 maja 2014
- wyświetleń: 3079
Pijany kierowca bez prawa jazdy
Blisko 1,5 promila alkoholu wykazało badanie 23-letniego kierowcy alfy romeo, który w piątek nad ranem, na ul. Żywieckiej, spowodował kolizję z dostawczym fordem, a następnie wjechał w barierę ochronną i budynek. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy!
Do zdarzenia doszło około 6.00. Bielszczanin kierujący alfą utracił panowanie nad pojazdem, wjechał w dostawczego forda, a następnie zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w barierę ochronną i budynek.
Badanie stanu trzeźwości sprawcy dało wynik blisko 1,5 promila alkoholu. Dodatkowo okazało się, że nie posiadał on uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz za „jazdę na podwójnym gazie” może mu grozić nawet do 2 lat za kratami. Z własnej kieszeni będzie też musiał pokryć spowodowane szkody.
Badanie stanu trzeźwości sprawcy dało wynik blisko 1,5 promila alkoholu. Dodatkowo okazało się, że nie posiadał on uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz za „jazdę na podwójnym gazie” może mu grozić nawet do 2 lat za kratami. Z własnej kieszeni będzie też musiał pokryć spowodowane szkody.
ZOBACZ TAKŻE
Pijany Turek bez prawa jazdy zatrzymany w Jaworzu. Auto nie miało ważnego OC
Pięć tysięcy za bezkarność? Tyle pijany przestępca drogowy chciał wręczyć policjantom
Weekend bez rozsądku na drogach. Promile, narkotyki i zakazy, które nie zatrzymały kierowców
Pijany kierowca zakończył szaleńczą jazdę na barierkach. Wcześniej uderzył w zaparkowane auta
Pijani obcokrajowcy i ciężarówki - potencjalni zabójcy drogowi na bielskich ulicach
[FOTO] Pijany kierowca doprowadził do czołowego zderzenia. Siedem osób rannych!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







