bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1453

Ostatnie godziny na złożenie PIT-a

Od rana w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Bielsku-Białej tworzą się kolejki. Powód taki sam, jak każdego roku - ostatni dzień składania deklaracji podatkowych. Kto tego nie zrobi może zapłacić niemały mandat skarbowy.

Wielu bielszczan na ostatnią chwilę zostawiło rozliczenie podatkowe. W poniedziałek naczelniczka Pierwszego Urzędu Skarbowego w Bielsku-Białej informowała, że jeszcze niespełna 11 tys. osób nie rozliczyło się z urzędem.

pit
Wielu bielszczan na ostatnią chwilę zostawiło rozliczenie z fiskusem · fot. bielsko.info


Przypominamy, że najszybsza i najłatwiejsza forma rozliczenia PIT-a odbywa się za pośrednictwem internetu. Wystarczy pobrać ze strony www.szybkipit.pl program, który w łatwy sposób sam obliczy podatek.

Urząd Skarbowy przyjmuje również rozliczenia za pośrednictwem tradycyjnej poczty. W tym przypadku o terminie złożenia PIT-a decyduje stempel pocztowy.

Wszyscy spóźnialscy muszą się liczyć z mandatami. Najmniejszy przewidziany przez ustawę to 168 złotych, największy może być nawet dwu-krotnością minimalnego wynagrodzenia.

30 kwietnia Urzędy Skarbowe w Bielsku-Białej będą czynne do godziny 16.00.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.