bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 7186

Klub rzutuje na wizerunek miasta?

Na sesji rady miejskiej poseł Stanisław Pięta apelował do władz miasta, aby te przyjrzały się działalności nowego klubu z tańcem erotycznym, który powstał w ścisłym centrum Bielska-Białej.

Parlamentarzysta w bardzo enigmatyczny sposób przestawił swoje obawy, związane z nowym miejscem na mapie rozrywkowej Bielska-Białej.

- Nie chcę nikogo napiętnować, pouczać ani umoralniać. Każdy kto wchodzi do takiego miejsca wie, że tam spotykają się ludzie z półświatka, że tam człowiek może zostać sponiewierany, oszukany i okradziony. Jako mieszkaniec Bielska-Białej, jako parlamentarzysta, nie mogę przejść obojętnie obok sytuacji, która rzutuje na wizerunek miasta i godzi w jego dobra osobiste - mówił Stanisław Pięta.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości poprosił prezydenta Bielska-Białej, aby miasto zleciło swoim prawnikom rozpoznanie tej sprawy. Stanisław Pięta przytoczył przykład Sopotu. Miasto to zdecydowało się na wystąpienie przeciwko właścicielowi znanej sieci klubów nocnych z pozwem o naruszenie dóbr osobistych.

- Być może warto się by było do tego postępowania przyłączyć lub wystąpić z własnym pozwem - dodał parlamentarzysta.

klub nocny
Czy kluby nocne godzą w wizerunek miasta?


Prezydent Bielska-Białej odparł, że nie wie o wszystkim, co się w mieście dzieje. - Pan bardzo zagadkowo mówił, proszę o konkrety. Może za mało bywam wieczorami w mieście, pan poseł widocznie ma więcej czasu - mówił w humorystycznym tonie Jacek Krywult.

- To przybliżenie, do którego się posunąłem, musi być wystarczające.
Miasto nie powinno być kojarzone z miejscami, gdzie oszukuje się klientów
- zakończył Stanisław Pięta.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.