bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2512

Przyjezdni tłukli się przy Mostowej

Aż 8 młodych mężczyzn usłyszało zarzuty udziału w bójce, do której doszło w niedzielę w nocy w Bielsku-Białej przy ul. Mostowej. Sprawcy, którzy pochodzą z Łękawicy i Pogórza, zostali zatrzymani przez policjantów z prewencji i komisariatu III.

Mężczyźni bawili się w lokalu. W pewnym momencie pomiędzy dwójką z nich doszło do awantury. Chcąc wyjaśnić sprawę wyszli z lokalu na ulicę. Ze wsparciem podążyli za nimi koledzy. Część z nich jest mieszkańcami Łękawicy, część natomiast pochodzi z Pogórza.

Adwersarze nie przebierali w słowach. Ostra wymiana zdań i nieparlamentarne gesty szybko przerodziły się w rękoczyny. Jedni zaatakowali drugich. Wzajemnie bili się i kopali. Świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce policjantów, którzy szybko i skutecznie najpierw rozdzielili zwaśnionych awanturników, a następnie ich obezwładnili.

Badanie stanu trzeźwości zatrzymanych dało wyniki od 1 do 2 promili alkoholu. Przewieziono ich do policyjnego aresztu. W poniedziałek 8 z nich w wieku od 19 do 29 lat usłyszało już zarzuty. O ich losie zadecyduje wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.