bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2716

450 policjantów w akcji - wideo

Bielscy policjanci przeprowadzili działania pod kryptonimem "Bezpieczny Region". Wzięło w nich udział blisko 450 funkcjonariuszy. Celem akcji było ujawnienie i zatrzymanie jak największej ilości sprawców przestępstw i wykroczeń na gorącym uczynku.

Akcja "Bezpieczny Region" prowadzona była w śląskim garnizonie od czwartkowej nocy i zakończyła się następnego dnia o godzinie 22.00. Działania miały na celu ujawnienie oraz zatrzymanie jak największej ilości sprawców przestępstw i wykroczeń na gorącym uczynku.

policja kontrola
Podczas akcji skontrolowano blisko 1,5 osób · fot. KMP Bielsko-Biała


W bielskim garnizonie w działaniach wzięło udział blisko 450 policjantów, w tym funkcjonariusze Straży Granicznej oraz Straży Ochrony Kolei.

W trakcie akcji stróże prawa wylegitymowali blisko 1,5 tys. osób, spośród których 10 okazało się poszukiwanych. Na gorącym uczynku zatrzymano 8 sprawców. Policjanci ujawnili ponad 400 wykroczeń. Przeprowadzono także blisko pół tysiąca kontroli pojazdów i zatrzymano 5 nietrzeźwych kierujących.Na zdjęciach i filmie kontrolowany kierowca BMW nie popełnił żadnego wykroczenia. Nie posiadał też żadnych przedmiotów zabronionych czy mogących pochodzić z przestępstwa.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.