bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2593

Dwie ulice w centrum do remontu

Miejski Zarząd Dróg ogłosił przetarg na remont ulicy Grunwaldzkiej i Dąbrowskiego. Nową nawierzchnię zyska odcinek od skrzyżowania Grunwaldzka/Kossaka aż do wlotu ulicy Dąbrowskiego do ulicy 3 Maja.

Pierwszy fragment całego ciągu drogowego, prowadzącego od ronda na Placu Zwycięstwa do ulicy Kossaka, wyremontowany został w zeszłym roku.

grunwaldzka
Ulica Grunwaldzka od lat prosiła się o remont · fot. google.com


Prace polegać będą przede wszystkim na: wymianie nawierzchni, przebudowie chodników, przebudowie skrzyżowania Grunwaldzka/Wyspiańskiego: budowa lewoskrętów z ulicy Grunwaldzkiej w Wyspiańskiego (w obu kierunkach), stworzeniu nowych miejsc parkingowych przy ul. Grunwaldzkiej (poniżej skrzyżowania z ul. Listopadową), które powstaną z wyodrębnienia przestrzeni z istniejących chodników i pasów zieleni oraz wymianie i przebudowie instalacji technicznych.

Roboty budowlane mają zostać wykonane w ciągu 55 dni od daty przekazania placu budowy wykonawcy. Otwarcie ofert cenowych w przetargu nastąpi 30 kwietnia 2014.

ab / bielsko.info, źródło: inwestycje.blog.bielsko.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.