bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 5460

Wypadli z leśnej drogi - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Dwaj pasażerowie mają złamane kręgosłupy szyjne, kolejny doznał złamania nadgarstka w wypadku, do którego doszło w Bielsku-Białej w okolicy ul. Tartacznej. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca kierujący Oplem Fronterą znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.

Do wypadku doszło 15 kwietnia około 10.30 na drodze leśnej w Wapienicy. Samochodem podróżowali pracownicy zajmujący się wycinką drzew. Z ustaleń wynika, że 23-letni kierowca Opla na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Na skutek wypadku dwaj pasażerowie w wieku 20 i 41 lat w poważnym stanie trafili do szpitala.

Groźny wypadek w Wapienicy · fot. OSP Kamienica


Obaj doznali złamania kręgosłupów szyjnych. Kolejny z pasażerów, 19-latek ma złamany nadgarstek. Kierujący oprócz ogólnych potłuczeń i zwichniętego barku nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Miał w organizmie 0,48 promila. Pobrano od niego krew do dalszej analizy. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają bielscy policjanci.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj