bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 4440

Wpadł pod karetkę pogotowia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W środę przed godziną 20.00 na skrzyżowaniu al. Andersa i ul. Michałowicza doszło do zderzenia trzech samochodów. Jednym z nich była karetka pogotowia ratunkowego, która jechała "na sygnale".

- Kierujący Volkswagenem Polo jechał lewym pasem od ronda Hulanka. Zauważył nadjeżdżającą na sygnale karetkę i chciał ustąpić jej miejsca na drodze. Zjeżdżając na prawy pas, najechał na tył jadącego przed nim Nissana, po czym uderzył w barierkę energochłonną, odbił się od niej i wpadł pod karetką - relacjonowała w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 nadkom. Elwira Jurasz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

kolizja z karetką
Karetka jechała na sygnale · fot. WINI2474 / kontakt24.tvn24.pl


- W wyniku zderzenia obrażenia odniosło 5-letnie dziecko, które podróżowało nissanem. Zostało przewiezione do szpitala. Ma delikatny uraz kręgosłupa - poinformowała policjantka. Jak dodała, karetka jechała do pacjenta, a kierowcy byli trzeźwi.

ab / bielsko.info, źródło: kontakt24.tvn24.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj