bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 1708

Rozbój podczas imprezy

Policjanci z bielskiego samodzielnego pododdziału prewencji zatrzymali sprawców, którzy zaatakowali 56-letniego mężczyznę, pobili go i skradli mu portfel z dokumentami i gotówką. Mundurowi odzyskali skradzione mienie.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ul. Listopadowej, gdzie trwała impreza alkoholowa. W pewnym momencie, pomiędzy uczestnikami doszło do kłótni, w czasie której dwaj mężczyźni i właścicielka mieszkania zaatakowali 56-latka.

Pobili go, skopali po całym ciele i skradli portfel z dowodem osobistym, kartą bankomatową i gotówką oraz telefon komórkowy. Policjanci poszukiwali napastników, którzy spodziewając się zatrzymania przez jakiś czas się ukrywali. Kryminalni z komisariatu III szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 21-letnia właścicielka mieszkania oraz jej wspólnicy w wieku 42 i 49 lat.

Wczoraj mundurowi ustalili miejsce ich pobytu i ich zatrzymali. W czasie przeszukania mieszkania odzyskali też skradzione mienie. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1 do 2 promili alkoholu. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Za rozbój może im grozić nawet do 12 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.