bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2379

Bijatyka na ulicy Relaksowej

Złamaniem szczęki i ogólnymi potłuczeniami ciała zakończyła się dla 33-letniego bielszczanina kłótnia sąsiedzka. Wezwani na pomoc policjanci z komisariatu III zatrzymali 54-latka, który jest podejrzany o pobicie swojego sąsiada i wtargnięcie do jego mieszkania.

Do zdarzenia doszło w Bielsku-Białej na ul. Relaksowej. Starszy z mężczyzn wtargnął do mieszkania sąsiada, z którym od dłuższego czasu jest skonfliktowany. Już w progu uderzył go pięścią w twarz. Cios był na tyle mocny, że mężczyzna przewrócił się doznając złamania szczęki i licznych krwiaków.

Awantura szybko przeniosła się na korytarz. Pozostali mieszkańcy wezwali na miejsce policjantów, którzy zatrzymali sprawcę. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. O jego losie zadecyduje teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.