bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 kwietnia 2014
  • 12 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 4212

Targi „Twój Dom 2014” w Bielsku

Za nami:

Przez weekend w Bielsku-Białej odbywają się 45. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Twój Dom 2014”.

Targi budownictwa
W Bielsku-Białej odbywają się 45. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Twój Dom 2014”.


Targi Budownictwa w Bielsku-Białej to wieloletnie tradycje, nowoczesny obiekt wystawienniczy, to także prestiż potwierdzony liczącymi się patronatami honorowymi i medialnymi. Dogodne położenie przygraniczne stwarza też okazje do spotkań z kontrahentami z Czech, Słowacji i Austrii, licznie odwiedzającymi imprezę.

Targi są miejscem, gdzie można spotkać się z producentem, dystrybutorem, firmą wykonującą usługi, znaleźć inspirację do działania i najlepsze rozwiązanie problemów budowlanych. Na Targach można zapoznać się z innowacyjnymi, energooszczędnymi produktami i technologiami, skorzystać z porad fachowców, wysłuchać ciekawych, tematycznych prelekcji.

To właśnie na targach przedstawiciele wystawiających się firm mają czas, aby Państwu przedstawić zalety oferowanych wyrobów i dostosować swą ofertę do oczekiwań. Wiedza zdobyta na targach pomaga wybrać prawidłowe rozwiązania i podjąć trafne decyzje. Jest to też okazja, aby uzyskać szereg rabatów targowych i skorzystać z ciekawych promocji.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.