bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 14 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2227

Tester-Bis: ekskluzywne lampy

Artykuł sponsorowany:

Tym razem firma Tester-Bis postawiła wszystko na ręczną robotę i wyprodukowała wyjątkowe lampy w stylu prowansalsko-gustawiańsko-skandynawskim. To Sonoma i Scandia!

Tester Bis


Projekt lamp Sonoma i Scandia powstawał rok. Wykonane są z dużym udziałem pracy ręcznej, w ten sposób przecierano drewno, by uzyskać strukturę dębu sonoma i dekorowano szkło włoskie motywem kwiatów lawendy. Lampy te są niepowtarzalne - nie ma dwóch identycznych sztuk.

Tester-Bis: lampy Sonoma i Scandia


Lampy Sonoma i Scandia wymagają dużych nakładów pracy, ale dzięki temu uzyskany jest piękny efekt dekoracyjny i świetlny.

W lampach Sonoma i Scandia można użyć wszystkich żarówek o trzonku E27. Mogą one świecić w różnych konfiguracjach 1, 2 i 3 żarówki.

Lampa Sonoma zrobiona jest pod meble w kolorze dębu sonoma, które cieszą się na rynku europejskim i polskim dużym powodzeniem, natomiast Scandia jest w stylu prowansalsko-gustawiańskim.

Ze względu, że jest to kolekcja ekskluzywna i dla wymagających klientów - firma Tester-Bis pod indywidualne zamówienia może wyprodukować do tych lamp zestawy kloszy na święta bożonarodzeniowe i wielkanocne z motywami tych świąt.

Lampy te można zobaczyć w wzorcowni naszej firmy na ul. Bramkowej 3 w Pszczynie obok dawnego kina Wenus. Otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.30 do 17.00 (tel. 32 214-32-39).

Zapraszamy również na strony: www.testerbis.com.pl oraz www.lampyledowe.idsl.pl.

---

Tester-Bis
ul. Bramkowa 3
43-200 Pszczyna
Tel. 32 214-32-39