bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 marca 2014
  • 6 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2524

Wielkanocne warsztaty artystyczne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Za nami:

5 i 6 kwietnia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na bezpłatne Wielkanocne warsztaty artystyczne.

Uczestnicy zajęć będą mieli okazję, aby w rodzinnym gronie, wspólnie przygotować oryginalne pisanki na bazie styropianowych jaj.

Do dekoracji posłużą między innymi naklejki z filcu czy drewna, metalowe konfetti w kształcie kurczaków oraz zajączków, a także barwne piórka, sizale, rafie, wstążki i kokardki. Podczas warsztatów każdy dowie się również, na czym polega technika quilingu, decoupage’u oraz kolażu.

- Święta to czas wyjątkowy. Poprzez warsztaty artystyczne chcemy o tym przypomnieć, nie tylko naszym najmłodszym gościom, lecz także tym większym. Podczas zajęć w galerii każdy będzie miał okazję zatrzymać się na chwile i wspólnie z rodziną przeżyć ciekawą, kreatywną przygodę - mówi Aleksandra Złotek, menedżer Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała.

auchan, wielkanoc


Oprócz kolorowych pisanek, każdy będzie mógł także wykonać świąteczną kartkę według własnego projektu. W tym zadaniu pomocne będą ozdobne dziurkacze, stemple z wielkanocnymi motywami oraz przygotowane już szablony.

Warsztaty odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Bielsko - Biała w sobotę, 5 kwietnia w godzinach od 12.00 do 18.00 oraz w niedzielę, 6 kwietnia w godzinach od 13.00 do 18:00.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj