bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 marca 2014
  • wyświetleń: 1982

Bielsko w aplikacji mobilnej

Bielsko-Biała jest kolejnym miastem, które trafiło do mobilnej aplikacji turystycznej "City2Go". Jest to jednocześnie mobilny przewodnik, jak i narzędzie do promocji biznesu i miasta.

City2Go zostało stworzone, aby pomóc: turystom - w poruszaniu się po mieście oraz szybkim odnalezieniu noclegu, ciekawych miejsc i atrakcji. Mogą z niej skorzystać także mieszkańcy. Aplikacja będzie pomocna np. w odkrywaniu nowych obiektów i sposobów na spędzenie wolnego czasu. Właściciele firm i inwestorzy mogą z niej skorzystać w wypromowaniu biznesu dzięki możliwości zamieszczenia atrakcyjnej wizytówki swoich przedsiębiorstw.

city2go
Aplikacja jest dostępna na systemach Android, IOS oraz Windows Phone · fot. bielsko.info


Aplikację wyróżnia przejrzysty i intuicyjny interfejs pozwalający na sprawne wyszukanie potrzebnych informacji, szerokie możliwości personalizacji pod dane miasto i użytkownika, a także innowacyjny sposób na promocję obiektów i wydarzeń.

Poza naszym miastem z możliwości, które daje ta aplikacja skorzystały takie miasta jak: Radzionków, Pszczyna czy Białystok. Aplikacja jest bezpłatna.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.