bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 marca 2014
  • wyświetleń: 1842

Policyjne nagrody za dobrą służbę

Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Krzysztof Jarosz nagrodził policjantów, którzy wyróżnili się swoim zaangażowaniem w codziennej służbie. Wśród nagrodzonych znaleźli się także policjanci z Bielska-Białej.

W rotundzie Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczystość, w trakcie której Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Krzysztof Jarosz wraz ze swoim pierwszym zastępcą mł.insp. Zbigniewem Klimusem, pogratulował i wręczył nagrody pieniężne wyróżniającym się policjantom i pracownikom cywilnym.

nagrody dla policji
Nagrody wręczał Śląski Komendant Wojewódzki Policji · fot. KWP Katowice


Wśród nagrodzonych znaleźli się także policjanci z bielskiego garnizonu: naczelnik wydziału kryminalnego oraz dwóch policjantów tego wydziału, których profesjonalne działanie i zaangażowanie przyczyniło się do zatrzymania sprawców napadów na salony gier. Wyróżniających się policjantów reprezentował Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Bogdan Zaręba.

Nagrody z rąk Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego odebrali również stróże prawa z wydziałów: kryminalnego, do walki z przestępczością samochodową, korupcją, teleinformatyki, techniki operacyjnej, ochrony informacji niejawnych, konwojowego i policji sądowej oraz laboratorium kryminalistycznego komendy wojewódzkiej. Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej, komisariatu autostradowego oraz komend w Sosnowcu i Chorzowie. Generał wyróżnił także pracowników cywilnych z wydziału teleinformatyki, ochrony informacji niejawnych oraz inwestycji i remontów komendy wojewódzkiej. Łącznie nagrody wręczono 57 policjantom i 9 pracownikom policji.

Szef śląskiego garnizonu docenił profesjonalizm i zaangażowanie policjantów, które przyczyniło się do sukcesów w sprawach dotyczących, m.in. ustalenia sprawcy zabójstwa, rozbicia zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się kradzieżą i paserstwem samochodów osobowych oraz zatrzymaniu członków zorganizowanej grupy przestępczej dokonującej napadów rabunkowych.

ab / bielsko.info, źródło: KWP Katowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.