bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 marca 2014
  • wyświetleń: 9317

Decathlon Easy w Retail Park

Sklep sportowy Decathlon Easy został najemcą Retail Park Bielsko. Biuro Inwestycji Kapitałowych z Krakowa, które realizuje budowę inwestycji podpisało umowę na najem ponad 1 000 mkw. powierzchni.

Sklep sportowy o powierzchni sali sprzedaży 1129 mkw. dołączył do najemców Retail Park Bielsko. Decathlon Easy to nowy koncept na Polskim rynku. Jest to mniejszy format niż znany dotychczas w Polsce Decathlon, który jest rozwijany niezależnie. Trzy sklepy sieci Decathlon Easy działają już w Polsce - w Katowicach, Chorzowie i Rybniku. Firma zapowiada dalszy dynamiczny rozwój.

Decathlon Easy
Otwarcie sklepu Decathlon Easy w Rybniku · fot. Decathlon


Sklepy o powierzchni 1000-1,5 tys. mkw. oferują wyłącznie marki własne produkowane przez grupę Oxylane. Marka Decathlon Easy docelowo chce być obecna w większości dużych miast Polski i do końca 2015 roku planuje mieć otwartych 10 sklepów.

- Cieszymy się, że to właśnie Decatlon Easy rozpocznie swoją działalność w Retail Park Bielsko, będziemy mogli zaoferować naszym klientom sportowe zakupy w konkurencyjnych cenach - podkreśla Krzysztof Mucha, Business Development Manager z Biura Inwestycji Kapitałowych.

Decathlon Easy stworzyła nowy model sklepów sportowych, skupiając się na podstawowych produktach, sportach, markach i usługach. Taki model pozwala klientom zaoszczędzić czas i pieniądze, przy czym odbywa się to bez uszczerbku dla jakości oferowanych przez sklepy produktów, chcąc umożliwić nieustannie rosnącej liczbie osób uprawiających różne dyscypliny dostęp do technicznego i charakteryzującego się wysoką jakością sprzętu sportowego.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.