bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 marca 2014
  • wyświetleń: 3156

Prawie połowa projektów do kosza

Niespełna połowa projektów budżetu obywatelskiego nie uzyskała rekomendacji bądź została wycofana przez wnioskodawców. Ostatecznie do kluczowego etapu, jakim będzie głosowanie, zakwalifikowało się 107 projektów.

tabela z wynikami weryfikacji projektów

Na 171 złożonych przez mieszkańców miasta Bielska-Białej projektów, 10 projektów zostało wycofanych za zgodą projektodawców. Rekomendację uzyskało aż 107 złożonych wniosków, które zostały ocenione przez zespół ds. weryfikacji projektów jako możliwe do realizacji lub częściowo możliwe do realizacji. Tym samym wnioski, które uzyskały rekomendację zespołu zostaną przedstawione mieszkańcom Bielska-Białej do głosowania. Pozostałe projekty nie uzyskały rekomendacji i zostaną usunięte z listy projektów przewidzianych do głosowania.

11 listopada
Głosowanie na projekty budżetu obywatelskiego rozpocznie się 7 kwietnia · fot. bielsko.info


Z listy usunięto m.in. projekt nowego cmentarza komunalnego w Wapienicy, urządzenie toalety publicznej na Starówce, budowę Motoparku Bielsko-Białę, urządzenie wodnego placu zabaw na Błoniach, unowocześnienie przystanków komunikacji zbiorowej, budowę Offroad Park Bielsko-Biała.

Pełną listę projektów, które nie otrzymały rekomendacji, można pobrać w kolumnie obok. W dokumencie znajdują się również uzasadnienia odmownych decyzji zespołu.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.