bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 marca 2014
  • 16 marca 2014
  • wyświetleń: 15513

Ugotowani z Bielska-Białej

W niedzielę na antenie TVN można było zobaczyć odcinek programu Ugotowani zrealizowany w Bielsku-Białej.

Do kulinarnego boju stanęli: Aleksandra Łuszczyk - szczęśliwa mama, na co dzień zajmująca się współprowadzeniem firmy organizującej imprezy paintballowe, Gabriela Kliś - z wykształcenia tłumaczka języka włoskiego, z zawodu i zamiłowania projektantka wnętrz, Łukasz Kitliński - artysta fotograf oraz Rafał Bier - właściciel Prywatnego Muzeum Broni Pancernej i Militariów.

ugotowani
Kadr z bielskiego odcinka programu Ugotowani · fot. TVN


Było zaskakująco, barwnie i nie zawsze pokojowo… Bielski odcinek "Ugotowanych" można zobaczyć jeszcze na stronie player.pl/programy-online/ugotowani-odcinki,133/odcinek-3,S06E03,27936.html

O co chodzi w Ugotowanych? - w każdym odcinku programu czwórka nieznajomych z jednego miasta spotyka się przy jednym stole. Każdy z nich przygotowuje kolację według własnego pomysłu, otwiera swój dom na nieznane i wystawia się na brutalne ostrze krytyki. Zwycięża ten, komu uda się oczarować gości najlepszą kolacją.

ups / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.