bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 marca 2014
  • wyświetleń: 2033

Święto programistów na ATH

W ostatni weekend marca Akademia Techniczno-Humanistyczna będzie gospodarzem Dni Wolnego Oprogramowania, czyli jednej z największych konferencji branży programistów.

Dni Wolnego Oprogramowania to jedna z największych bezpłatnych konferencji Open Source w Europie. Od 28 do 30 marca na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej już po raz siódmy spotkają się uczniowie szkół średnich, studenci, ludzie z branży IT oraz wszyscy, dla których wolność i społeczność open source są ważne.

W trakcie 25 prelekcji, 8 warsztatów oraz 8-godzinnego maratonu programowania uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak nauczyć dziecko programowania z wykorzystaniem klocków Lego Mindstorms, czy każdy może narysować swoją własną okolicę i wziąć udział w globalnym projekcie mającym na celu stworzenie darmowej oraz swobodnie dostępnej mapy świata.

Rejestracja na stronie konferencji: www.dwo.mikstura.it. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.