bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 marca 2014
  • wyświetleń: 2483

Mikuszowickie wysypisko GDDKiA

Po zakończeniu prac związanych z budową odcinka S69 w okolicach węzła w Mikuszowicach GDDKiA nie wywiązała się z rekultywacji i zagospodarowania zgodnego z planem dwóch działek do niej należących w rejonie ul. Kosmicznej i Sportowej - alarmują mieszkańcy Mikuszowic Krakowskich.

Mowa o działkach, które zostały wykupione przez GDDKiA w związku z przebudową dojazdu do ulic Kosmicznej i Sportowej w ramach budowy drogi ekspresowej S69.

Mikuszowickie wysypisko GDDKiA · fot. Mikuszowice Krakowskie Facebook


- Minęło już sporo czasu od oddania odcinka S69 i na tych działkach zamiast ochronnego pasa zieleni rosną jedynie hałdy gruzu i śmieci podrzucanych przez trole. Urzędnicy Miejscy również chyba niedopełniani swoich obowiązków, ponieważ tolerują taki stan rzeczy - informuje na Facebooku społeczność Mikuszowic Krakowskich.

W związku z zaistniałą sytuacją mieszkańcy Mikuszowic Krakowskich wysłali do dyrekcji GDDKiA w Katowicach oraz do Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej wniosek w tej sprawie.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.