bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 marca 2014
  • wyświetleń: 1935

ATH popiera walkę Ukraińców

Senat Akademii Techniczno-Humanistycznej wyraził poparcie dla Ukraińców walczących o swoją polityczną wolność.

Uchwała, jaką w ubiegłym tygodniu przyjął Senat, dotyczy "wyrażenia przez społeczność Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej solidarnego poparcia dla demokratycznych i proeuropejskich aspiracji Narodu Ukraińskiego w kontekście ostatnich wydarzeń na Ukrainie".

ukraina
Społeczność studencka bacznie śledzi wydarzenia na Ukrainie


"Społeczność akademicka Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej wyraża swoje solidarne poparcie dla Narodu Ukraińskiego w jego demokratycznych i proeuropejskich dążeniach do pełnej politycznej wolności i samostanowienia społeczeństwa. Z niepokojem śledziliśmy wydarzenia ostatnich tygodni, jakie miały miejsce w Kijowie i innych miastach. Z bólem też patrzyliśmy na przemoc, za pomocą której władze chciały zdławić aspiracje milionów Ukraińców. Dziś jako wspólnota akademicka naszej uczelni jesteśmy pełni nadziei, że te ofiary i cierpienie setek ludzi przyniosą Ukrainie pokój i rzeczywistą swobodę polityczną” - czytamy w uchwale nr 967 Senatu ATH.

ab / bielsko.info, źródło: ATH Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.