bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 lutego 2014
  • 15 marca 2014
  • wyświetleń: 1430

Aby zwierzęta się nie rozmnażały

W marcu trwa Ogólnopolska Akcja Sterylizacji, której celem jest popularyzacja humanitarnej metody ograniczenia nadpopulacji zwierząt domowych - w szczególności psów i kotów.

akcja sterylizacji


Akcja zwraca uwagę, że sterylizacja jest skuteczną formą zmniejszania nadpopulacji i cierpienia zwierząt. - Edukując wspólnie właścicieli zwierząt wpływamy na poprawienie ich losu oraz zwracamy uwagę ludzi na potrzeby zdrowotne ich pupili - argumentują organizatorzy akcji sterylizacji.

W marcu na terenie całego kraju niektóre placówki weterynaryjne zgodziły się na wykonywanie zabiegów sterylizacji/kastracji po preferencyjnej, niższej cenie. Dzięki zrezygnowaniu z większej części zysku przez lekarzy weterynarii, będzie można skorzystać z tańszych zabiegów sterylizacji/kastracji zwierząt domowych.

kot adopcja
Lekarze weterynarii od lat obalają mity dotyczące sterylizacji zwierząt · fot. Gemini Park


Maksymalne ceny zabiegów podczas akcji to:
- kocur: 60 zł
- kotka: 100-120 zł
- pies mały i średni do 35 kg: 120 zł
- pies duży: 170 zł
- suka mała i średnia do 35 kg: 200 zł
- suka duża: 250 zł

Do akcji przystąpiło kilka lecznic ze stolicy Podbeskidzia. Namiary na placówki można znaleźć na stronie www.akcjasterylizacji.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.